Fantastic And Bright Apartment For 4 People

  • 85 m²

Fantastic And Bright Apartment For 4 People Paris ligger cirka 8 minuter till fots från Musée de la Poupée.

Gästerna kommer också att hitta Eiffeltornet, cirka 4 km bort. Den här lägenheten erbjuder närhet till Konsthantverksmuseum, som ligger mindre än 500 meter bort. Tunnelbanestationen Arts et Métiers är belägen cirka 5 minuter bort till fots.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Fantastic And Bright Apartment For 4 People Paris
Appartement De Charme 3 Pieces Paris Centre Marais
Mobilpris

Appartement De Charme 3 Pieces Paris Centre Marais

8.9
Fantastiskt 6 recensioner
72 m från boendet
USD 547 USD 492
per natt
Elegant Appartement Parisien
Mobilpris

Elegant Appartement Parisien

99 m från boendet
Amazing Apartment Center Of Paris-Le Marais
Mobilpris

Amazing Apartment Center Of Paris-Le Marais

10
Exceptionellt 1 recension
115 m från boendet
USD 1413 USD 1272
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Paris Orly Flygplats
    20 km

    Tågstationer

    Chatelet Les Halles
    600 m

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I rummen

    • Luftkonditionering

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt

    Husdjur

    • Husdjur tillåtna

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 12:00
    Licensnummer7510305105469
    Vanliga frågor
    • ❓
      Ligger Fantastic And Bright Apartment For 4 People nära järnvägsstationen?
      Chatelet-Les Halles tågstation ligger ungefär 10 minuter till fots från Fantastic And Bright Apartment For 4 People.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Paris Orly Flygplats
    20 km

    Tågstationer

    Chatelet Les Halles
    600 m

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Fantastic And Bright Apartment For 4 People Paris

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng